'MESEMİAS DÜNYASINI KEŞFEDİN'

 

Bohem gelinlik modelleriyle ön plana çıkan Mesemias isimli markamızla bugüne kadar çok sayıda geline düğünlerinde eşlik ettik. Yıllara dayanan tecrübemiz, göz kamaştırıcı tarzlarımız ve farklı tasarımlarımızla şimdi sizin düğününüze damga vurmak istiyoruz.
Kadıköy gelinlik mağazaları arasında yer alan markamızla tanıştığınıza aklınıza gelen ilk kelimenin “tarz” olacağına eminiz. Sıradanlıktan hoşlanmıyoruz. Kendimizi daima geliştiriyor ve çağa ayak uyduruyoruz. Tarzı olan, farklılığı seven, değişikliklerden hoşlanan ve özgüveni gelişmiş kadınlara hitap ediyoruz. Kullandığımız kumaşlarla oluşturduğumuz tarz arasında bağlantı kurarak her şeyin bütün görünmesini sağlıyoruz. İpler, transparan tüller, taş işlemeler, sarkaçlar gibi çeşitli detaylarla gelinliklerinizi süslüyoruz.


ÇEVRE POLİTİKAMIZ
Temelde çevrenin korunması, sorunun kaynağında önlenmesi, doğal kaynakların verimli ve sürdürülebilir kullanımı, insan sağlığının güvence altına alınması ile yaşam standartlarının en yüksek seviyeye taşınması öncelikli çevre politikamız ve sorumluluğumuzdur.

Misyon
Misyonumuz

Her geçen gün artarak devam edecek hizmet kalitemiz ile siz değerli müşterilerimize en yüksek kaliteyi sunmak; "müşteri memnuniyeti önceliktir" ilkesi ile tüm ilişkilerimizde adilane, iyi niyet ve anlayışla davranmak; yasalara, ahlak kurallarına daima uymak, müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine istikrarla karşılık vermek; ürünlerimize sahip çıkmak ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında olmak görevimizdir. Hizmetin sürekliliğini sağlamak üzere, gerekli yatırımları gerçekleştirebilmek; çalışanlarımızın ve toplumun, ekonomik ve sosyal gelişmesine yardımcı olmak üzere, güvene dayalı ve kaliteli hizmetin yarınımızı şekillendireceği bilinci, misyonumuzu oluşturmaktadır.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet gereksinimlerini karşılayabileceği bir gelinlik firma olmak; üstün ve kaliteli hizmet vererek, saygınlığımızı devam ettirmek; faaliyet konumuzla ilgili, yasalar doğrultusunda titiz çalışarak, en güvenilir gelinlik firması olmanın bilinci ile alanımızda model teşkil etmek; sektörümüzde sürdürülebilir ve yenilikçi bir gelişim sağlayarak hedeflerimize ulaşmak üzere faaliyet gösterilen alanlarda yönetimi üstlenmek ve piyasada lider olmak, vizyonumuzdur.

Vizyon
Web Tasarım Sapka.org   ©