After Party

MESEMİAS GELİNLİK      11 Nisan 2023 Salı      1069

AFTER PARTY ELBİSELERİ

Söz, nişan, kına derken düğün gününüze sayılı günler kaldı. Tatlı telaşların ve hazırlıkların yavaş yavaş bitmek üzere olduğu bu süreçte hayalinizdeki gelinliğiniz hazır. Bu rüya da eğlence de bitmesin ve devam etsin istiyorsanız eğer sıra geldi düğünden sonrasını planlamaya. After party için hazır mısınız? Nikah sonrası after party elbisesi giyecek ve kutlamayı biraz daha sürdürecekseniz doğru yerdesiniz! Hem şık hissedebileceğiniz hem de içinde rahat edebileceğiniz after party elbise modellerini sizin için derledik.

RAHATLIK HER ZAMAN ÖNEMLİ

Adeta ikinci bir gelinlik gibi düşünülerek seçilen after parti elbiseleri, kesinlikle rahat ve hareketlerinizi sınırlamayan, gelinliğinizle olduğunuzdan daha konforlu bir şekilde hareket ve dans edebilmenize olanak sağlayacak bir model olmalıdır. Hareketlerinizi kısıtlayacak dekolteler, yırtmaçlar, pelerinler, uzun kuyruklar gibi detaylardan uzak olan after party elbiseniz, rahatlığıyla gece boyu size eşlik edecektir.

Rahatlık, şıklık ve vücut tipi gibi kavramlar girdiğinde biraz seçim yapmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Ancak hiç endişeniz olmasın! MESEMİAS’ın 2023 koleksiyonları, birçok tarza hitap eden modern tasarımları ve bir gelin asaletini tamamlayan detaylarıyla, kutlama stilinizi bir adım öteye taşıyor.

KONSEPTİNİZE UYGUN SEÇİMLER YAPIN

Rahat bir elbise seçmek yetmez, aynı zamanda seçtiğiniz after party elbisesinin konseptinize de uygun olması gerekir. Örneğin eğer partiniz bohem bir konsepte sahipse püsküllü elbiseleri tercih edebilirsiniz ancak eğer bir gece klübünde yapacağınız daha hareketli bir parti ya da açık havada yapılacak bir parti söz konusuysa bu durumda tüylerle süslenmiş, prenses model kısa elbiseler konseptinize daha uygun olabilir.


ELBİSENİZİ TAMAMLAYAN ŞIK AKSESUARLAR TERCİH EDİN

After parti elbisesi 
seçiminizi yaptıktan sonra, aksesuarlarınızı elbisenizi tamamlayacak minimal parçalardan seçmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Dostlarınızda bol bol dans edeceğinizi de düşünürsek aksesuarlarınızın aynı zamanda rahat olması oldukça önemli. 

 Hazırlık sürecinde tercih edeceğiniz minimal aksesuarlar, kolay çıkarılabilmesiyle hem kuaförünüz hem de make up artistinize hız kazandıracaktır. after party’nizde de duvağınızın yerine minimal saç aksesuarları, tokalar ya da taçlar tercih edebilirsiniz. 

Bu özel günde içinde rahat hissedeceğiniz bir after elbisesi seçin ve tüm eğlence boyunca tarzınızı yansıtın. 

After Party Koleksiyonunu İncelemek İçin Tıklayın

Paylaş Paylaş
Yeni Eklenen Yazılar

Gelinlik Aksesuarları

Düğün günü yaklaşırken heyecanın dorukta olduğunu biliyoruz. Gelinlik seçimini tamamladıysanız şimdi sıra güzelliğiniz t...

2024 Gelinlik Modası

2024 Gelinlik Modası En özel günlerinizden birinde hayalindeki gelinliği bulmanı çok istiyoruz! :) . Yıllarca bunun hay...

Web Tasarım Sapka.org   ©